2024ж. 1-31 Наурыз аралығындағы дәрігерлердің қабылдау кестесі
График приема врачей с 1 по 31 марта 2024г.
№ | Тегі, аты-жөні
Фамилия Имя Отчество |
Дүйсенбі
Понедельник |
Сейсенбі
Вторник |
Сәрсенбі
Среда |
Бейсенбі
Четверг |
Жұма
Пятница |
|
1 | 15 каб | Мухаметжанова Майра Зейнеталиевна
(122 учаске) (терапевт 122) |
09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 |
2 | 22 каб | Аубакиров Темирлан Биржанович
(101 учаске) (101 участок ) |
13.00-17.00 | 13.00-17.00 | 13.00-17.00 | 13.00-17.00 | 08.00-13.00 |
3 | 12 каб | Коваленко Диана Сергеевна
(114 учаске) (114 участок) |
16.00-20.00 | 09.00-13.00 | 16.00-20.00 | 16.00-20.00 | 16.00-20.00 |
5 5 | 10 каб | Ыбыхметов Кайрат Жайдарбекович
(111 учаске) (111участок) |
15.00-20.00 | 15.00-20.00 | 15.00-20.00 | 15.00-20.00 | 15.00-20.00 |
6 | 13 каб | Абай Даяна Жанболаткызы
(120 учаске) (120 участок) |
08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 |
7 | 14 каб | Сапарбаева Жулдыз Жанаевна
(невропатолог) |
15.00-17.00 | 10.00-13.00 | 10.00-13.00 | ||
8 | 2
каб |
Канапова Алия Багдатовна
(гинеколог) |
09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 |
9 | 4
каб |
Пазылова Асылзат Жансеитовна
(офтальмолог) |
09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 | 09.00-14.00 |
10 | 14 каб | Садвакасова Шайзат Калихановна
(эндокринолог) |
08.30-10.30 | 11.30-13.30 | 11.30-13.30 | ||
11 | 8
каб |
Новгородцев Александр Владимирович (стоматолог) | 09.00-14.30 | 09.00-14.30 | 09.00-14.30 | 09.00-14.30 | 09.00-14.30 |
12 | 6 каб | Бексултанов Рустем Муратович
(хирург) |
16.00-18.00 | 16.00-18.00 | 16.00-18.00 | ||
13 | 1каб | Скрининг
Мусаева Жазира Шавриповна |
08.30-11.00 | 08.30-11.00 | 08.30-11.00 | 08.30-11.00 | 08.30-11.00 |
14 | 3 каб | Женский Смотровой (әйелдерді тексеру бөлмесі)
Нурбаева Жанар Шамуратовна |
09.00-17.00 | 09.00-17.00 | 09.00-17.00 | 09.00-17.00 | 09.00-17.00 |
15 | 89 каб ГП | Бейсенов Марат Алтыбаевич
(Ультразвукавая терапия ) (ультра дыбыстық терапия) |
13..00.-15.00 | 13..00.-15.00 | 13..00.-15.00 | 13..00.-15.00 | 13..00.-15.00 |
16 | 14 каб | Шайкенова Айгуль Муратовна
(невропатолог) |
18.00-20.30 | 18.00-20.30 | 18.00-20.30 | ||
17 | 30 каб | Сыздыков Азамат Агибаевич
(уролог) |
17.30-19.30 | 17.30-19.30 | 17.30-19.30 |